Утеплювач

35 товарів

Оптимальна температура в житловому приміщенні в будь-який час року – запорука комфорту і затишку в домі. Теплоізоляція зберігає тепло взимку і приємну прохолоду в приміщенні влітку.


Утеплювач знижує тепловіддачу матеріалів та будівлі. Іншими словами – теплоізоляція перешкоджає змішуванню теплової енергії будівлі з зовнішнім середовищем за принципом термоса.

Особливості утеплювача - мінеральної вати

  • відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості ( мінеральні волокна розташовані хаотично, що забезпечує дуже низьку теплопровідність, і акустичний комфорт, завдяки відмінним показникам поглинання звуків)
  • стійкість до вогню, відноситься до протипожежної ізоляції (завдяки хімічному складу, оскільки камінь не горить)
  • міцність та довговічність, хороша стійкість перед хімічними і біологічними факторами(гризунами, грибком і т.п) - легкість і якість при монтажі( даний утеплювач просто ріжеться і щільно та повністю заповнює зону утеплення, без так званих «містків холоду)


Для того, щоб вибрати підходящий утеплювач в Рівному, пропонуємо ознайомитися з виробниками представленими в інтернет-магазині:

Rockwool – початок історії ще в 1937 році в Данії і є провідною компанією у сфері виробництва утеплювачів на основі базальту. Власні науково-дослідні центри і технологи постійно покращують характеристики продукції. Група компаній отримала міжнародні екологічні сертифікати.
Утеплювач Rockwool в Рівному – це якість, перевірена часом, що забезпечує надійну тепло - та звукоізоляцію за доступною ціною.


Термолайф — це довговічний матеріал від вітчизняного виробника, який відповідає європейським стандартам якості. Кам'яна вата виготовляється з базальтової сировини і має хороші теплозвукоізоляційні показники, стійка до негативного впливу навколишнього середовища, стійка до високих температур і гідрофобна. Плюсом даного виробника є доступне ціноутворення за рахунок економії на логістиці.


Неман – це білоруський тепло - і звукоізоляційний утеплювач на основі скловолокна. В асортименті є м'яка вата в рулонах.

Купити утеплювач в Рівному

Вибирати теплоізоляцію слід виходячи з її призначення. Для зручності клієнтів наша компанія надає послугу бронювання товару на складі. Для цього потрібно вказати:

 1. Повне найменування матеріалу.
 2. Необхідний об'єм в кубічних або квадратних метрах.
 3. Комплектуючі матеріали (при необхідності).
 4. Спосіб доставки.
 5. Адреса, дата і час доставки.

Також можна замовити продукцію з заводу, попередньо уточнивши терміни доставки і ціну на утеплювач в Рівному у менеджера.