Тротуарна плитка

46 товарів

Тротуарна плитка – затребуваний матеріал для оформлення покриття дільниць. тротуарна плитка Рівне відрізняється високою якістю і прийнятною вартістю.
Популярністю користується тротуарна плитка Блок Маркет, яка зручна в укладанні, не дозволяє траві пробиватися, стійка до несприятливих погодних умов і перепадів температури. Разом з плиткою в нашому магазині є і бордюри, які додадуть стійкості і не дозволять плитці з'їхати зі свого місця.

Тротуарна плитка та бруківка в Рівному

Замовити тротуарну плитку дуже просто, ціна у Рівному залежить від необхідного обсягу. Якщо виникли труднощі, наші менеджери зроблять розрахунки кількості плитки і бордюрів, це полегшить процес покупки і позбавить від зайвих витратів на матеріали. Консультація доступна за номером телефону або на сайті магазину.
Тротуарна плитка – відмінне рішення для краси та довговічності, купити у Рівному можна 7 днів на тиждень 24 години на добу, наші ціни приємно порадують, а сервіс зробить покупку приємною і комфортною в будь-який час дня і ночі. Оплатити покупку можна не тільки готівкою, до оплати приймаються банківські картки, перекази з електронних гаманців.