Будівельні суміші

9 товарів

Будівельні суміші - це невід'ємна частина будь-якого будівництва. Вони виконують функцію клею. Це багатокомпонентні склади з в'яжучими речовинами в основі плюс наповнювачі та модифікуючі полімерні добавки.
будівельні Суміші в Рівному пропонує компанія «СТАРТИ Рівно». Їх головні переваги - пластичність, стійкість до кліматичних явищ, раціональне використання матеріалів у порівнянні з ручним змішуванням піску, води, цементу.
Готові будівельні суміші відрізняються за в'яжучій речовині (гіпс, цемент - прості; вапняно-гіпсові, цементно-вапняні - складні). Різні вони і за кількістю клеющего речовини: худі, нормальні, жирні.
За призначенням суміші, запропоновані в Рівному, діляться на оздоблювальні, кладочні, гідроізоляційні та універсальні.
Різновидів сумішей багато і кожен призначений для вузького діапазону робіт. Наприклад, цементні застосовують для внутрішніх робіт, клейові при укладці лицювальної плитки.

Будівельні суміші в Рівному

Вибрати потрібну суміш пропонує компанія «СТАРТИ Рівно» в асортименті якою товари брендів «Поліпласт» і «Еврозит». «Поліпласт» - хімічний холдинг, який випускає будівельні суміші з початку 2000-х. Компанія застосовує сучасні технології, новітнє обладнання, натуральні продукти і компоненти. Суміші цього виробника недорогі, але якісні.
Клейові суміші, штукатурки, грунтовки, емульсії, монтажні, ремонтні, будівельні - вибір сумішей «Поліпласт» широкий. Можна підібрати саме те, що потрібно.
Бренд «Еврозит» ми вибираємо за інновації у виробництві, висока якість продукції, індивідуальний підхід до діловим партнерам і гнучку політику ціноутворення при постачаннях продукції.
Штукатурки, шпаклівки, грунтовки, різні види будівельного клею, стяжки для підлоги - суміші «Еврозит» легко і зручно застосовувати, будучи впевненим у тому, що переробляти нічого не доведеться: матеріал стійкий до тріщин при перепадах температур і до атмосферних явищ.
Перш ніж замовити суміші, визначитеся з їх вибором залежно від видів робіт і умов експлуатації будівлі - важливі температурний режим, вологість і інші фактори. Цю інформацію надайте нашим спеціалістам, які допоможуть точніше визначити позиції замовлення.
Порядок придбання будівельних сумішей в Рівно за цінами виробників:

  1. Вибираєте товар в нашому інтернет-магазині.
  2. Укладаєте договір про оплату, попередньо обравши форму (передоплата, оплата на місці при отриманні замовлення з частковою передоплатою).
  3. Обговорюєте з представником компанії дату та спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  4. Приймаєте замовлення в обумовлений час.