Мансардні вікна

27 товарів
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.
0.00 грн.

Мансардні вікна – спеціальні конструкції, які встановлюються в покрівлю мансардного поверху. Вони набагато міцніше традиційних, бо стоять не вертикально, а під невеликим нахилом (кут нахилу покрівлі), і повинні витримати навантаження у вигляді сильного вітру, граду, ваги снігового покриву.
Мансардні вікна продаються в Рівному. Вони хороші тим, що забезпечують повноцінне денне освітлення кімнат у мансарді, мають вентиляційний пристрій, що дозволяє провітрювати приміщення навіть у погану погоду.
У числі основних недоліків – трапляється протікання, влітку буває жарко в кімнатах, недешево коштують.
Вікна для даху відрізняються між собою матеріалом, з якого виготовлені:

 • дерев'яні;
 • пластикові;
 • алюмінієві.

Конструкцією:

 1. Надставки – додаткові елементи напівкруглої або трикутної форми. Використовується для декору.
 2. Балконні вікна – особлива конструкція: закриті повторюють ухил даху, а коли відкриваєш, верхня частина утворює козирок, а нижня стає вертикально. Виходить повноцінний балкончик.
 3. Світловий тунель – це світловідбиваюча труба, що йде від поверхні покрівлі в кімнату. Такі вікна можна використовувати, якщо немає мансарди, а просто є горище і під ним кімната без природного освітлення.
 4. Карнизні вікна встановлюють у вертикальному положенні на стику покрівлі і стіни. Вони захоплюють і той, і інший елементи конструкції будівлі.

Купити в Рівному мансардні вікна

За типом відкривання бувають вікна з верхнім, центральним і комбінованим положенням осі повороту стулки. Деякі моделі передбачають дистанційне відкривання з пульта, як, наприклад, мансардні вікна Velux. Вироби цієї марки також можуть бути оснащені датчиком дощу: вікно закривається автоматично при перших краплях. Velux – це максимальний комфорт, безпека і надійність. Компанія працює на ринку вже 75 років і є винахідником вікон для мансарди. Заводи працюють в 11 країнах, торгові представництва – приблизно у 40 країнах.
Не менш популярний бренд, представлений в нашому регіоні, - Fakro. Вікна цього виробника екологічні – майже всі моделі робляться з сосни. При цьому їх обробляють антисептиком і покривають лаком, що гарантує довговічність вікон. Якщо вологість в приміщенні дуже висока, можна купити пластикові мансардні вікна Fakro, які за своїми технічними параметрами також задовольнять запити більшості користувачів. У компанії працюють заводи більш ніж в 100 містах Росії.
Налагоджена співпраця з провідними виробниками мансардних вікон дозволяє нам продавати їх продукцію без шкоди для гаманця покупця.
Щоб купити мансардні вікна в Рівно за цінами виробників, повідомте менеджеру, яких розмірів вікна потрібні, якого виробника і які аксесуари бажаєте придбати додатково.

Процес покупки і доставки товару:

 1. Вибираєте виріб на сайті інтернет-магазину, скориставшись консультацією фахівця.
 2. Вказуєте додатково, якщо потрібні аксесуари.
 3. Вносите часткову передоплату.
 4. Обговорюєте терміни та адресу поставки.
 5. Приймаєте товар і виконуєте остаточний розрахунок.