Керамічний блок

53 товари

Керамічні блоки в Рівному

Керамічний блок – це матеріал для будівництва. Їм замінюють пустотіла цегла. Блоки отримують шляхом формування і випалення глини. За розміром вони у 2,1-14,9 рази більше звичайного цегли. Кераміка і пустотність має більшу, ніж цегла: 50 - 72 % проти 25 - 40 %.

В порівнянні з силікатними матеріалами кераміка міцніше, не так поглинає воду, не деформується під навантаженням. Після випалу вона абсолютно суха, тому будівля з таких блоків виглядає, як з чистової обробкою. При цьому матеріал добре пропускає вологу і пар. Як результат - відсутність конденсату на внутрішній частині стіни.

Матеріал буває різних видів:

  • для зовнішніх стін, несучих і самонесучих не утеплених;
  • для внутрішніх перегородок;
  • для несучих та самонесучих стін;
  • добірні блоки (половини від цілих, з неправильними кутами).

В Рівному є у продажу керамічні блоки Porotherm. Це поризований (з порами) матеріал. У процесі підготовки сировини додають дрібні тирсу в масу з глини. При випалюванні деревина вигорає, утворюючи дрібні пори, які складають до 20 % обсягу черепка. Так досягається зниження теплопровідності за рахунок зменшення щільності. Блоки Porotherm – теплі, будувати з них будівлі виходить швидко і доступно.

Випускає блоки Австрійський концерн Wienerberger – лідер у своєму сегменті світового ринку. Керамічні блоки в Рівному за ціною виробника пропонує інтернет-магазин будівельних матеріалів «СТАРТИ Рівно». Щоб придбати у нас товар, повідомте менеджеру потрібні обсяг і характеристики блоків: бажані розмір і теплопровідність.

Купівля та доставка:

  1. Виберіть товар з асортименту на сайті інтернет-магазину.
  2. Надайте інформацію про кількість необхідного матеріалу згідно технічного плану.
  3. Внесіть передоплату в офісі або відправте гроші на карту, якщо ваше замовлення доставляються прямо з заводу.
  4. Обговоріть з менеджером дату та спосіб доставки матеріалу на об'єкт.
  5. Прийміть замовлення в обумовлений час.