Газобетон

39 товарів

Інтернет-магазин будматеріалів Старти пропонує купити газоблок в Рівному. Даний матеріал застосовується для будівництва стін і користується популярністю завдяки своїм практичним властивостям і бюджетної вартості.

представляє собою газобетон

Газобетон - це будівельний матеріал мінерального походження, який застосовується для спорудження зовнішніх, несучих і перегородкових стін. Газобетон володіє високою тепло - і звукоізоляцією, а також прискорює процес будівництва завдяки швидкій кладці, в порівнянні з цеглою. Будинки, побудовані з газобетону, надовго зберігають тепло в приміщенні, захищають від проникнення шуму з вулиці, а стіни такого будинку не піддаються гниттю.

Технічні характеристики газобетону

Газоблок володіє наступними технічними характеристиками:

  • мала вага і компактні розміри. Так, газоблок розмірами 30х25х60 см і вагою в 30 кг може замінити 22 цегли, кожен з яких важить близько 80 кг;
  • повна пожежобезпечність. Це обумовлено тим, що матеріал не горючий і здатний витримати дію вогню протягом 3 годин;
  • стійкість до морозів і перепадів температур. Газобетон здатний витримати більше 25 циклів заморозків і відтавання;
  • висока міцність, яку забезпечує автоклавна обробка;
  • економія людських і фінансових ресурсів на проведення монтажних робіт;

Як правильно вибрати газобетон

При виборі газобетонного блоку необхідно враховувати його параметри: довжину, ширину, товщину і висоту. Важливим показником є міцність матеріалу. Деякі види газобетону придатні для спорудження несучих стін, а деякі - тільки для перегородок у вигляді низької міцності. Так, щільність D350 підходить для споруди всіх видів стін - як несучих, так і перегородкових.

Купити газоблок: Переваги газобетону у будівництві

Вибираючи газобетон в якості матеріалу для будівництва, ви отримуєте цілий ряд переваг:

  • непомітна усадка фундаменту після проведення робіт - всього 0,2-0,5%;
  • можливість якісної і недорогої обробки завдяки рівним стін;
  • тривалий термін експлуатації - до 60 років;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості;

Вибрати підходящий газоблок в нашому магазині можна по параметрам і ступеня міцності. Вартість газоблоку в Рівному вказана в описі кожного товару, ви можете самі задати параметри ціни у фільтрі. Доставка газоблоку робиться по всій Україні, приймається розрахунок готівкою та безготівковий розрахунок.